Çaydanlıklar

Korkmaz Çaydanlık Daima Sofranızda

Çay demlemek basit ama püf noktaları olan bir iştir. Kaç kez çay demlendikten sonra suyu kaynatmaya devam edip çayınızı acılaştırdınız? Kaç kez suyu biten çaydanlığınızı yaktınız? Eğer cevabınız birden çoksa, Korkmaz çaydanlık sizin için biçilmiş kaftan! Korkmaz çaydanlık, nefis bir çay demlemenin püf noktalarına sizin için dikkat eder ve size sadece tavşan kanı bir çayın keyfini sürmeyi bırakır.

Uzun Pazar kahvaltılarında en çok ne için mutfağa gittiğinizi hiç düşündünüz mü? Çaydanlık getirmek için dediğinizi duyar gibiyiz! Evet, hep taze ve hep sıcacık bir çayın sırlarından biri de çayınızın kısık ateşte pişmeden sıcak kalmaya devam etmesi. İşte Korkmaz çaydanlık bu aşamada devreye giriyor. Ocağınızı masanıza getiremeyeceğinize göre, çaydanlığınızı masanıza getirin. Kahvaltıda Granül kahve sevenler, su ısıtıcı olarak da kullanabilir. Bu çaydanlık, daima sofranızda! Kolay taşınabilir özelliği ile birlikte devrilme riski son derece az olan bu çaydanlıklar sofranıza rahatlıkla koyabileceğiniz gibidir.

Çay bütün sofralarda olmazsa olmaz bir kavramdır. Özellikle bizim milletimiz için oldukça önemli ve tiryakisi bol olan bir içecektir. Sabah kahvaltıda içilebilir, akşam saatinde yanına hazırlanan küçük atıştırmalıklarla içilebilir ya da akşam televizyon keyfi için yemeğin üstüne muhakkak içilebilen bir içecektir. Evlerin birçoğunda sabah ocağa konulan çay akşama kadar kalabilir.

Günde birkaç kere demlenerek en büyük keyfimiz haline gelmiştir. Dışarıda içilen çayların yanı sıra evimizde hazırladığımız çaylar bizler için daha sağlıklıdır. Hem kendimiz temiz olarak demleriz hem de ağzımızın tadına göre demleriz. İçine koyulan çayı ya da tomurcuk çayını kendimiz seçeriz. Demini kendimiz ayarlarız. Bunun gibi birçok güzel yanı vardır. Korkmaz markasının ürünleri arasında çaydanlık da vardır ve oldukça kullanışlıdır. Bir çok özelliği vardır ve bu özelliklerin hepsi bizlerin işini kolaylaştırmak için ve içtiğimiz çaydan memnun kalmamız için sağlanmıştır.

Korkmaz Çaydanlık Çok Güvenlidir

Korkmaz çaydanlık, ergonomik tasarımı ile çaydanlığınızın elinizden kaymasını önler ve yanma tehlikelerinden sizi korur. Bu çaydanlık, ayrıca suyun sıcaklığını otomatik olarak algılayan akıllı teknoloji ile donatılmıştır. Suyunuz kaynadıktan sonra sıcak tutma fonksiyonuna geçer. Böylece çayınız fazla kaynayıp acılaşmaz. Otomatik koruma sistemi ile su kalmadığında enerji otomatik olarak kesilir, böylece çaydanlığınızı yakma tehlikesi ortadan kalkar. Yani kısacası, Bu çaydanlık çok güvenlidir! Çaydanlık deyip geçmemek gerekir çünkü elektrikli bir alettir.

Belki de mutfakta en çok dikkat edilmesi gereken gereçlerden bir tanesidir. Çünkü içinde sıcak su vardır. Bu çok tehlikeli bir durumdur. Ebeveynlerin son derece dikkatli olmasını gerektiren bir konudur. Özellikle ufak çocuklar için gerekli tüm önlemlerin alınması şarttır. Aksi takdirde büyük zararlar ortaya çıkabilir. Korkmaz markasının tüm ürünleri oldukça kullanışlıdır ve pratik yöntemlidir. Çaydanlıklarında ya da semaverlerin de de aynı kolaylıklar mevcuttur. Bizler için bütün kolaylıklar sağlanmıştır ve memnun kalmamamız için pek bir sebep kalmamıştır. Önemli olan hangi ürünü alacağımıza karar vermektir.

Bu kararı verirken tabi ki dikkat etmemiz gereken şeyler vardır. Her şeyin dışında tavsiyelere de önem vermelisiniz. Bir ürünü satın alıp memnun kalan bir arkadaşımız ya da bir komşumuz, bize o ürünü tavsiye ettiğinde bu tavsiyeyi muhakkak dikkate almalıyız ve bunun doğrultusunda ilerlemeliyiz. Bizlerde memnun kaldığımız ürünleri çevremizdekilere iletirsek onlar da bunu dikkate alacaktır. Bir markanın başarısı bu yoldan da geçmektedir. Çünkü tavsiye gerçekten önemli bir konudur.

Korkmaz çaydanlık ile nefis çaylar için küçük sırlar

Korkmaz çaydanlıkla en nefis çaylar için küçük sırlar paylaşalım ister misiniz?

  • Suyunuz musluk suyu değil, damacana suyu olsun.
  • Çaydanlıktaki sıcak suyu demliğe almadan önce fokurdamasının durmasını bekleyin.
  • Siyah çaya biraz çay çiçeği veya tomurcuk çayı katarak rahiyasını artırmayı deneyin.
  • Çayınızın berrak olması ve burukluğunu almak için çayı demliğe koyduktan sonra bir çay bardağı su ekleyip ve şöyle bir karıştırıp süzün.
  • Daha da berrak bir çay için demliğe birkaç damla limon sıkabilirsiniz.

Bu sıraladıklarımız sadece birkaç tanesidir ve oldukça önemli ipuçlarıdır. Bu ipuçlarını göz ardı etmediğimiz takdirde demlediğimiz çaylar oldukça lezzetli olur. Düzenlediğimiz günlerde, akşam misafirliklerin de ya da bunlar gibi birçok durumda bizleri mahcup etmeyecek çay servisleri istiyorsak korkmaz markasının bu ürünleri ile mutlaka tanışmalısınız. Evinizde misafir etmek için çağırdığınız arkadaşlarınızı memnun bir şekilde göndermek için korkmaz markasından yardım alabilirsiniz. Bu yardımlar sonucu hem sizler memnun kalmış olursunuz. Hem de misafirleriniz sunduğunuz çaydan memnun kalırlar. Sürekli taze kalan çaylarınızı sunarken aynı zamanda çaydanlığınızın altında su kalıp kalmadığı endişesiyle tedirgin olmazsınız. Misafirlerinizle keyifli vakit geçirmenin tadını çıkarmak için, mutfağınızdaki yardımcınızdan yararlanabilirsiniz.

Mutfakların Vazgeçilmezi Korkmaz Çaydanlık Olmuştur

Çayı ister kahvaltıda için, ister misafirlikte. İster akşam yemeğinden sonra demleyin, ister dizi keyfine eşlik edin; Korkmaz çaydanlığı, tıpkı Korkmaz tencere ya da korkmaz mikser gibi mutfağınızın vazgeçilmezidir. Hayatınıza bir kez Korkmaz çaydanlığın kolaylığı girdikten sonra, klasik demliklerle çay demlemek, kahveniz için cezvede su kaynatmak aklınıza bile gelmeyecek. Çaydanlık alırken dikkat edilmesi gereken birçok şey vardır. Özellikle çay tiryakileri için çaydanlık konusu oldukça önemli bir konudur. Çünkü çayın tadı demlendiği demliğe göre ve demliğin maddesine göre değişiklik gösterir.

Çay tiryakileri çayın en güzel pişmiş halini isterler. Demini tam almadığında ya da güzel bir şekilde demlenmediğinde bundan hiç hoşnut olmazlar. Bunlara yol açmamak için Korkmaz markasının başta korkmaz çaydanlık çeşitlerin olmak üzere diğer tüm ürünlerine sağlıklı bir şekilde güvenebiliriz. Satın aldığımız ürünü uzun seneler kullanmak isteriz. Çaydanlık özellikle ev hanımlarının sürekli kullandığı bir mutfak gerecidir. Bu yüzden alırken dikkat ettikleri en büyük şeylerden bir tanesi de uzun süreli olup olmayacağıdır. Korkmaz ürünleri kalitesi ile uzun yıllar kullanabileceğiniz kalitededir.

Güvenle kullanacağınız ev aletlerinde Korkmaz kalitesi ile sizlere büyük yardımcı olmaktadır. kolay kullanımları, uzun süre dayanıklı olması, rengarenk seçenekleri ve şık tasarımları ile mutfağınızdaki vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Korkmaz piyasaya sunduğu her üründe olduğu gibi küçük ev aletlerinde de şık tasarımları ile tercih sebebi olurken aynı zamanda bayanların mutfaklarındaki işlerini kolaylaştıran pratiklikler sunmasıyla da gönülleri fethetmektedir.

Çay makinası, kahve makinesi, su ısıtıcılar, tost makinesi, waffle makinesi, mikser, doğrayıcı gibi birçok ürün grubundaki seçeneklerinin yanı sıra sofra ürünleri olan yemek takımları, çatal bıçak takımları, kahvaltı takımları ile de evlerinizde yer almaktadır.