Garanti ve İade

Garanti ve İade Ürünler adresinize ulaştıktan itibaren 15 gün içinde iade yapabilirsiniz.

1. Destek bölümünde yer alan 
Yeni Destek Talebi bölümünden "İade İşlemleri" seçeneğini ve ilgili siparişi işaretlemeniz ve iade nedeninizi yazmalısınız.

2. Faturanızın alt bölümünde yer alan iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurup imzalamalısınız. (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca, alt bölümündeki iade bölümü doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.

3. Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı, birlikte gönderilen dökümanları ve tüm aksesuarları ile göndermeniz gerekmektedir. Kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünlerin iadesi kabul edilmektedir. ( orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez. Size gönderilen Lezzetaletleri.com kolisi ile yada farklı bir korunaklı koli / kutu içerisinde gönderiniz.)

* Kusurlu ürün iadesinde; kusur hakkında bilgilendirme notu da kargoyla gönderilmelidir. Ürün, belirttiğiniz nota dayanarak uzmanlar tarafından incelenir. Değişim onayı verilen ürün tedarikçinin stoğunda mevcut ise, birebir değişim yapılır. Stokta bulunmayan ürünler iade alınır ve ücret iadesi yapılır.

4.Elektronik ürünleri kutusu açıldığında ya da üründe teknik bir arıza söz konusu olduğunda ilgili markanın teknik servisinden rapor alarak tarafımıza iade olarak göndermeniz gerekmektedir.