Ödeme Şekilleri

Ödeme Şekilleri  

Kredi Kartı İle Ödeme : Üzerinde Visa ya da MasterCard logosu bulunan tüm Kredi Kartları sitemizde geçerlidir. CARDFINANS, MAXIMUM, BONUS ve WORLD özelliği olan tüm kredi kartlarına 6 taksite kadar taksit imkanı sağlanır. Diğer tüm kredi kartları da tek çekimde kullanılabilir ancak taksit yapılmaz. Tek çekimde komisyon alınmaz ancak taksitli ödemeler için taksit sayısına göre çok küçük farklar eklenmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde 128 Bit RapidSSL ile bilgileriniz şifrelenmekte ve bankanıza aktarılmaktadır. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde kayıt altına alınmamaktadır. Kart bilgilerinizi telefon veya e-posta dahil hiçbir şekilde başkaları ile paylaşmayınız. Kredi kartı ile yapacağınız ödemeleri ancak SSL sertifikası olan sayfalar üzerinden kendiniz gerçekleştirebilirsiniz.

BKM Express İle Ödeme :
BKM express ile ödeme size ekstra bir maliyet getirmez, yaptığınız işlemler için hiçbir komisyon alınmaz. Türkiye’de internet üzerinde alışverişte güven ortamı oluşturan en önemli sistemdir. Farklı bankaların kartlarına tek bir hesaptan ulaşabilirsiniz. Kart bilgilerinizi girmeden kolay alışveriş yaparsınız. Kartınızı yanınızda taşımanıza gerek kalmadan hızlı işlem yaparsınız. Alışverişlerinizde taksit yapabilir, puan kazanmaya devam edersiniz. Üstelik iPhone ve Android uygulamalarımızı kullanarak istediğiniz cep telefonu ya da kart numarasına da para gönderebilirsiniz. Ayrıntılı bilgiler için lütfen bkmexpress.com.tr web sitesini ziyaret ediniz.

Banka veya PTT Havalesi :
Tüm bankalardan ve PTT şubelerinden ödeme yapabilirsiniz. Havale veya EFT ile ödemelerde siparişin hazırlanması için ödemenin tarafımıza ulaşması beklenir. Buraya Tıklayarak hesap numaralarımıza ulaşabilir, istediğiniz banka hesabımıza veya en yakın PTT şubesine ödeme yapabilirsiniz. Havale/EFT işlemlerinde ödemenizi yaparken bankanızın internet şubesini kullanabilir veya bazı ATM'lerden kartlı veya kartsız ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yapıldıktan sonra Ödeme Bildirim Formu’nun doldurulması siparişinizi hızlandıracaktır. Ödemesi yapılmayan siparişler 3 üncü iş gününde iptal edilmektedir. Bu durumda siparişinizi tekrar vermeniz gerekecektir.

Kapıda Nakit Ödeme (+ 6,90 TL hizmet bedeli alınır) :
Ödemenizi kargo tesliminde NAKİT olarak yapabilirsiniz. Bu sipariş şeklinde, kargo şirketleri tahsilat hizmetini ücretli olarak sağladıklarından 6,90 TL ekstra ücret siparişinize eklenir. Ürün başına değil, sipariş başına alınmaktadır. Toplam tutarı sipariş sırasında görürsünüz. Sipariş toplamı haricinde hiçbir ekstra ücret talep edilmez. Kapıda ödeme ücretini ödemek istemiyorsanız ödemenizi diğer ödeme şekillerinden birini seçerek yapmanız gerekir. Ödeme tipi değiştirilemediğinden, başka şekilde ödeme yapmak istemeniz durumunda siparişinizi tekrar vermeniz gerekir. Kapıda nakit ödeme olarak verilen siparişler teslimat sırasında, kurye pos cihazı getirmemiş olacağından kredi kartı ile ödenemez, nakit ödenmesi gerekir. Kapıda ödeme seçilerek verilen siparişlerde müşterilerimizi arayıp adres bilgilerini teyit ediyoruz. Telefon ile ulaşamadığımız müşterilerimizin siparişleri işleme alınmadan iptal edilmektedir.

Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme (+6,90, TL) :
Ödemenizi kargo tesliminde KREDİ KARTI ile TEK ÇEKİM yapabilirsiniz. Kapıda ödemelerde taksit yoktur. Taksitli alışveriş, sadece ödemeyi kredi kartı veya BKM Express ile web sitemizden yapmanız durumunda mümkündür. Kapıda kredi kartı ile sipariş şeklinde, kargo şirketleri tahsilat hizmetini ücretli olarak sağladıklarından 6,90 TL ekstra ücret siparişinize eklenir ve teslimat görevlisi size POS cihazı ile gelir. Toplam tutarı sipariş sırasında görürsünüz. Sipariş toplamı haricinde hiçbir ücret talep edilmez. Kapıda ödeme ücretini ödemek istemiyorsanız ödemenizi diğer ödeme şekillerinden birini seçerek yapmanız gerekir. Ödeme tipi değiştirilemediğinden, başka şekilde ödeme yapmak istemeniz durumunda siparişinizi tekrar vermeniz gerekir. Kapıda ödeme seçilerek verilen siparişlerde müşterilerimizi arayıp adres bilgilerini teyit ediyoruz. Telefon ile ulaşamadığımız müşterilerimizin siparişleri işleme alınmadan iptal edilmektedir.