Alüminyum Döküm Tencereler

Lider Korkmaz Tencere İle Daha İyiyi, Daha Yeniyi, Daha Güzeli Ve İnsana En Yakışanı Üretmek Düsturu İle Yola Çıkmıştır

1972 yılından bu yana; paslanmaz çelik mutfak eşyaları ve elektrikli ev aletleri üretmekte olan korkmaz; her geçen zaman diliminde üretim kapasitesini çağın yüksek teknolojisiyle geliştirerek, pazarda mevcut olan konumunu daha geniş bir alana yaymayı başardı.

Karşı konulmaz bir hızla gelişen, küreselleşen dünya pazarında, değişen müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmenin en etkin yolu her şeyden önce bu i ihtiyaçları tanımak ve mevcut birikimleri bu yönde kullanarak insanlar için en iyisini yapabilmektir. 2013 yılı serisinde yer alan tüm ürünler KORKMAZ 'ın vizyonuna yön veren kriterlerin başında insan sağlığı yer almaktadır. Ürünler uluslararası sağlık ve kalite normlarına uygundur.

Dış ticaret ilişkilerinde de ciddi adımlarla ilerleyen KORKMAZ, yaklaşık 65 ülkeye ihracat yapmaktadır. Karşı konulmaz bir hızla gelişen, küreselleşen dünya pazarında, değişen müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmenin en etkin yolu her şeyden önce bu ihtiyaçları tanımak ve mevcut birikimleri bu yönde kullanarak insanlar için en iyisini yapabilmektir. Sektöründe lider konumunda olan Korkmaz Tencere denilince de ilk akla gelen firmaların başındadır.

Mutfağın Hâkimi Korkmaz Tencere

Leziz yemekleriniz, yarattığınız benzersiz tatlar sofranızda sevdiklerinizle buluşmadan önce hangi safhalardan geçiyor? Hazırlık safhasının eforunu ve karmaşasını sizden iyi bilen olamaz. Öte yandan, zahmetli hazırlık aşamasını kolaylaştıran, en büyük yardımcılarınıza dönüşen mutfak aletleriniz olmasa belki de sevdiklerimizle leziz yemeklerimizi buluşturmamız daha fazla zahmet gerektirirdi. Korkmaz Tencere ile günü kurtarabildiğine defalarca şahit olmuşsunuzdur.

Peki, mutfakta her türlü ihtiyacınızda yanınızda olmaya gayret gösteren Korkmaz Tost Makinesi? Yokluklarında saatler sürebilecek ısıtma işlemlerini birkaç dakikaya indiren su ısıtıcılarına ne demeli? Emeklerinizin leziz yemeklere dönüşmesi sürecinde en önemli etkenlerden biri tencere setleriniz. Hazırlamak istediğiniz yemekleri istediğiniz kadar, istediğiniz ölçüde ve istediğiniz miktarda ısıtıp, muhafaza eden tencere setlerinin yokluğunda, yemek hazırlama sürecinin neye benzeyebileceğini kimse bilemez.

Mutfağın mutlak hâkimi ve yöneticisi sizsiniz. Korkmaz Tencere üretimi konusunda yıllardır ihtiyaçlarınızı anlayan, en iyi malzemeyi en iyi şekilde en iyi tencereye dönüştürmeyi bilen lider markadır. Siz nasıl mutfağınız konusunda her detaya hâkimseniz, onlar da tencere üretiminde en ince detayına kadar işin uzmanı.

İşlerinin uzmanları, dışarıdan çok zor görünebilecek işleri yaparken rahat görünürler. Sanki çok kolay, herkes tarafından yapılabilecek bir işi gerçekleştirebiliyormuş gibi... Mutfakta iş yaparken, siz de öyle görünüyorsunuz!

Tüm Haftanın Stresini Korkmaz Tencere ile Atın

Güneşli ve güzel bir sabaha uyandığınızda, güzel bir kahvaltı en büyük lüksünüzdür. Tüm haftanın stresini, sıkıntısını unutturan bu kahvaltıları daha anlamlı kılmak, lezzetli yolculuklarınızın keyfini arttırmak sizlerin elinde. Geleneksel kahvaltılarımızın vazgeçilmez aktörleri, Korkmaz garantisiyle buluşup keyfinize keyif katacak. Korkmaz Tencere ve yumurta tavaları ile kahvaltınız ayrı bir sanata dönüşecek. Korkmaz'ın omlet setleriyle ailenize ve kendinize müthiş bir kahvaltı ziyafeti yaşatın. En lezzetli gıdaları, en uygun koşullarda pişirebilen Korkmaz omlet ve yumurta tavası setleri, kahvaltınızın vazgeçilmezi olmaya aday. Siz de Lezzetaletleri.com’a gelerek Korkmaz kalitesiyle tanışabilir, Korkmaz Çaydanlık ile kahvaltı keyfinizi en üst noktalarda yaşayabilirsiniz.

Mutfağımızda kullandığımız aletler, farklı konularda özelleşir ve farklı görevleri yerine getirirler. Birini diğerinin yerine kullanmak, birinin yokluğunu diğeriyle doldurmak mümkün değildir. Buharlı pişiricinin size yardımcı olduğu konularda, Korkmaz Çaydanlık ürününün işe yarayabileceğini düşünmek mantıklı olur mu? Peki su ısıtıcının yerine Korkmaz Tencere kullanabilir misiniz? Tabii ki hayır. Düdüklü tencerenin yerini başka bir şeyle dolduramayacağınız gibi.

Korkmaz Tencere ile doğal yemek yapmanın keyfini dilediğiniz zaman yaşayabilirsiniz. Korkmaz demir döküm tencereler tamamen doğal yüzeyiyle, hiçbir kimyasal içermez ve yemeklerin ruhunu zenginleştirir. Isıyı hızlıca alıp uzun süre muhafaza eden Korkmaz döküm tavalar Korkmaz garantisiyle Lezzetaletleri.com’da sizi bekliyor.

Mutfakta zaman çok önemlidir. Birçok tat bazen aynı sürede yetiştirilmek istenir, bazen ise zaman sıkıntısı olduğunda hızlıca olabilecek ve lezzetli yemekler yapılmak istenir. Sizin de isteğiniz hızı ve lezzeti aynı anda sağlamaksa, Korkmaz alüminyum tencereleriyle tanışmanızın tam zamanı. Korkmaz alüminyum pişirme aletleri ile yoğun günlerin sıkıntısını en aza indirebilirsiniz. Korkmaz Alüminyum Tenceler size özel fırsatlarla Lezzetaletleri.com'da.

Korkmaz'ın elektrikli çaydanlıkları sayesinde kahvaltınız ve beş çaylarınız artık daha keyifli. Geleneksel demleme çayının prensiplerini kullanan elektrikli çaydanlıklar ile çayınız ve sohbetiniz hep taze kalıyor. Korkmaz Tost Makinesi ile kahvaltılarınızı şenlendirebilirsiniz. Kendinize ve misafirlerinize teknoloji ve geleneksel demleme çayın birleştiği elektrikli çaydanlıklarla güzel bir an yaşatabilirsiniz. En beğenilen ve güvenilir elektrikli çaydanlıklar LezzetAletleri aracılığıyla sizlerle.

Sabahları iş ve okul koşturmalarında kahvaltıyı atlamak çok mümkün olabiliyor ve kimilerine göre gününü en önemli kısmı olan bu öğünü siz de LezzetAletlerinin zengin yelpazesinden tost makineleriyle renklendirin. Lezzetli ve çıtır çıtır tostlar hazırlayabilir, yanına sıktığınız meyve sularını hazırladığınız kahvaltılıklarla servis ederek ev halkını mutlu edebilirsiniz.

Mutfağınızın zorluklarına göğüs germenin vakti geldi. Kuvvet gerektiren rende işleri bile Korkmaz paslanmaz çelik rendeler ile artık çok kolay bir hale geliyor. Farklı yüzeyleriyle farklı türde kesimler yapabileceğiniz pratik rendeler ile rende işleri kolay hale gelecek. Yemeklerinizin rengine renk katacak malzemeleri özenle rendeleyebileceğiniz, eliniz için en ergonomik şekilde üretilmiş rende çeşitleri Lezzetaletleri.com'da.

Yemek yaparken, çay veya kahve hazırlarken her zaman ihtiyacınız olan sıcak suya artık LezzetAletleri kalitesi ile ulaşacaksınız. Su ısıtıcısı seçenekleri sayesinde daha hızlı ve güvenli bir şekilde su ısıtırken geniş hazneli modeller sayesinde de zamandan kazanacaksınız. Yüksek watt ısıtma gücüne sahip olan, 360° dönebilen pivot bağlantılı ürünler sayesinde de hem sağ hem de sol elini kullananlar için ideal çözümler bulunabilmektedir ve size daima kolaylık sağlar.

Artık eski moda kızartma teknikleriyle uğraşmayın, yemeklerinizi hem daha kolay hem daha hızlı bir şekilde ve kızartmak istiyorsanız, sizi fritöz bölümümüze alalım. LezzetAletlerinin büyük fritöz katalogunda istediğiniz fritöz fiyatlarıyla uyuşan beğendiniz fritöz modellerini seçebilirsiniz. Parmak ısırtan patates kızartmaları, soğan halkaları ve türevleriyle hem çocuklarınızı hem misafirlerinizi hemen memnun edebilirsiniz.

Korkmaz Tencere ve Korkmaz Çaydanlık İle Zevkinize Zevk Katın!

Mutfakta harikalar yaratmanıza yardımcı olacak, çay saatlerinizin keyfini katlayacak çaydanlıkları, alanında lider olan Korkmaz, geniş ürün yelpazesinde bulunduruyor

  • Korkmaz Çaydanlık,
  • Korkmaz Çaydanlık takımı,
  • Korkmaz çelik çaydanlık,
  • Korkmaz tombik çaydanlık.

Bütçenize ve zevkinize uygun çaydanlıkları seçin, çay saatlerinizin keyfini katlayın. Korkmaz Tencere ile yapacağınız harika yemeklerin ardından, dostlarınız ile Korkmaz Çaydanlık ile çay saatlerinizin keyfini çıkarın. Mutfağımız görünmez kahramanlarla dolu. Meyve sıkacağının ortaya çıkardığı vitamin dolu, sağlık dolu bardakları başka hangi alet mümkün kılabilirdi? Peki mutfak robotunun iş ayırmadan, her işinizde yanınızda olmaya çalışmasına ne demeli? Mutfağımızın görünmeyen kahramanlarından bir başkasını farkında olmadan sohbetlerimize konuk ediyoruz. Cezveler.

Eski zamanların lezzet mimarı bakır tencereler Korkmaz ile sizlerle buluşuyor. Isıyı dengeli yayan yapısı ile bakır tencereler yemeklerinizin lezzetine lezzet katacak, mutfağınızın vazgeçilmezi olacak. Günümüz aşçılarının gizli sırrı bakır tencerelerle artık yemekleriniz daha iyi pişecek ve lezzet algınız tümüyle değişecek. Siz de Lezzetaletleri.com’a gelin bakır tencere fırsatlarını kaçırmayın.